Забава
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Забава

Еден за забава и забава за сите!
 
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Добредојдовте

Go down 
АвторПорака
BlueBoy
Администратор
Администратор
BlueBoy


Male Број на мислења : 131
Локација : Куманово
Работиш/Учиш : Учам
Хоби : Пред пц
Registration date : 2007-08-07

Репутација
Позитивна:
Добредојдовте Left_bar_bleue0/0Добредојдовте Empty_bar_bleue  (0/0)
Негативна:
Добредојдовте Left_bar_bleue0/0Добредојдовте Empty_bar_bleue  (0/0)

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Добредојдовте   Добредојдовте Clock-32x32Вто Јан 22, 2008 3:38 am

Пред се здраво на сите гости сите што сакате да ги видите содржините на забава форумот мора да се регистрирате, регистрацијата е бесплатна повелете нема да зажалите поздрав од Забава тимот

btw Забава е прилично нов форум така да добро ќе му дојдат нови членови за дружење регистрирајте се ништо не губите добивате само забава дружење нови познанства повелете

_________________
no SURENDER no RETREAT
Вратете се на почетокот Go down
http://www.google.com
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Забава :: За форумот ,,Забава,, :: Добредојдовте-
Отиди до: